Campus Akademicki AWF Kraków to przede wszystkim wybuchowa mieszanka dobrej zabawy, wakacyjnego szaleństwa i nowych znajomości. Podczas parodniowego wyjazdu będziesz miał doskonałą okazję zaadoptować się do specyficznego studenckiego środowiska, zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci przetrwać studia. Stawiamy na sport, relaks i dobrą zabawę!

Drodzy studenci I roku!

Czytaj więcej...

Cena: 350 zł

– noclegi w domkach kempingowych 3, 6, 8 i 12 osobowych
– 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje)

Czytaj więcej...

Ośrodek Sportów Wodnych AWF Kraków nad Jeziorem Rożnowskim – Załęże, 33-312 Znamirowice

Jednym z najatrakcyjniejszych obiektów AWF jest  Ośrodek Sportów Wodnych, położony w malowniczej okolicy w miejscowości Znamirowice-Załęże
Dojazd z miejscowości Tęgoborze na trasie  Kraków - Nowy Sącz.

Czytaj więcej...

W Campusie Akademickim AWF Kraków mogą wziąć udział zarówno studenci I roku studiów oraz w miarę wolnych miejsc studenci starszych lat z AWF w Krakowie.

Aby zapisać się na Campus należy:

  • WYŚLIJ EMAIL NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie wpisując: Campus AWF Kraków

a w treści: imię, nazwisko, email, nr telefonu, data i miejsce urodzenia, pesel, adres zamieszkania, kierunek studiów na które zostałeś przyjęty.

Po wykonaniu tego kroku:

  • Dokonaj wpłaty za uczestnictwo: 350 zł

Numer konta:

97 1050 1722 1000 0022 3623 7943
AQUA 33-300 Nowy Sącz ul. 1 Maja 25
NIP 7342135178

W tytule wpłaty wpisz Campus imię i nazwisko uczestnika.

PAMIĘTAJ ABY WYKONAĆ PRZELEW W TERMINIE DO 21 SIERPNIA A NAJLEPIEJ OD RAZU PO ZGŁOSZENIU

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA WIĘC DECYDUJE DATA PRZELEWU!

Nasz Campus Akademicki to przede wszystkim mega integracja, świetna zabawa, sport, relaks i muzyka, nie zapominaj jednak o całym wachlarzu zajęć dodatkowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz wybrać spośród warsztatów, szkoleń, spotkań, rozgrywek sportowych oraz oczywiście imprez. Do Twojej dyspozycji jest również zaplecze sportowo-rekreacyjne ośrodka, a na nowicjuszy czekają otrzęsiny! Dokładny plan i program przedstawimy po zgłoszeniach.

Plakat...